top of page

İade ve Değişim Koşulları

Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.


www.begreige.com’dan aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 14 gün (2 hafta) içerisinde faturanız ile birlikte aşağıda belirtilen adrese iade edebilirsiniz.


Hatalı veya ayıplı ürünler için ise teslim tarihinden itibaren yine 14 gün içerisinde info@begreige.com üzerinden bize yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir. Stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.


İadesi ve değişimi talep edilen ürünün orijinal etiketlerinin eksiksiz olması, kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir. Orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanın aslı ve sizdeki tüm kopyalarının gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünlerde iade kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünler için kargo ücreti tarafınıza aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.


Ürününüzün bize ulaşmasına müteakip, yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin ardından kullanım hatası gibi nedenlerden kaynaklanan kesin bir aksaklık veya bozulma tespit edilmediği takdirde, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünü teslim almamızla başlar. 


İade talebiniz onaylandığında tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılmaktadır. Yetkililerimiz tarafından yapılacak incelemelerin sonucunda iade talebiniz onaylanmaz ise, iade ret nedeni iletilerek iade için gönderdiğiniz ürün(ler) belirttiğiniz teslimat adresine geri gönderilir. 


ŞİRKET BİLGİLERİ  
ADI/UNVANI : ONUR KOLKIR – BE GREIGE
İADE VE DEĞİŞİM: 
E-POSTA: info@begreige.com

GSM: 0532 173 75 69 (Emine Dzhevat)


Tüm değişim talepleriniz için bize info@begreige.com adresinden ulaşabilirsiniz.

bottom of page