top of page

S.S.S.

1. “Be Greige”in anlamı nedir? 
Markamız “bi grij” olarak telaffuz edilir. Greige, boyanmamış veya ağartılmamış, bitmemiş bir örme veya dokuma kumaşı ifade eder. Greige ismi ayrıca Pantone Renk standartlarında 16-1109 TCX kodu ve aynı isimle karşımıza çıkmaktadır. Türkçe'de grej olarak bilinir ve “grej” diye telaffuz edilir. Gri ile bej renginin karışımıdır. Kelime anlamı olarak İngilizcede Grey (Gri) ve Beige (Bej) kelimelerinin birleşiminden oluşur. Sıcak ve soğuk iki tonun bir araya gelmesiyle ortaya çıkan nötr bir renktir. 


2. Ürünleri nereden satın alabilirim? 
Be Greige ürünlerini www.begreige.com adresinden satın alabilirsiniz. 


3. Ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi? 
www.begreige.com üzerinden satılan tüm ürünlerin satış fiyatlarına KDV dahildir.


4. Sipariş oluşturdum, siparişimi değiştirebilir miyim?
www.begreige.com‘dan verdiğiniz siparişlerde, siparişiniz henüz kargoya teslim edilmediyse info@begreige.com e-posta adresimize ulaşarak siparişinizi değiştirebilirsiniz.


5. Siparişimin teslim edileceği adresi değiştirebilir miyim? 
Siparişinizin kargoya verilip verilmediğini kontrol ediniz. Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmediyse teslimat adresini değiştirebilirsiniz. Bunun için info@begreige.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.


6. İstediğim ürün tükendi? Ürünün devamı gelecek mi?
Eğer www.begreige.com sayfamızda beğendiğiniz ürün tükendi görünüyorsa bizimle info@begreige.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz. 


7. Begreige.com’daki fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?
Begreige.com’a üye olurken bildireceğiniz e-posta adresinize belirli periyotlarla sitemizdeki fırsatlar konusunda bilgilendirme gönderilmektedir. Bilgilendirme seçeneğinin açık olduğundan emin olunuz.


8. Ödemeyi ürünleri teslim alırken kapıda yapabilir miyim?
Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş alamamaktayız.

 

 

Kargo ve Teslimat

1. Siparişim kaç gün içinde kargoya verilir?
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 


2. Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğrenebilirim?
www.begreige.com üzerinden sipariş detaylarım sayfasından sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.


3. Kargo ürünü getirdiğinde teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?
Evet. Kargo ile gönderim esnasında kargodan kaynaklı olarak ürünlerde zarar oluşabilmektedir. Bu sebeple ürünü teslim alırken paketinde ezilme, yırtılma ve ıslanma gibi bir durum olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Böyle bir durum olduğunda kargoyu teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız.


4. Kargo gelmiş ancak beni evde bulamamış ürüne nasıl ulaşabilirim?
Bildirilen adreste bulunmamanız durumunda sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz adrese en yakın kargo şubesine teslim edilir. 3 gün şubede bekletilir. Kargo şubesine giderek kimlik numaranızla ürünü teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde alınmayan ürünler firmamıza geri gönderilir.


5. Paketimin kaybolduğunu düşünüyorum, ne yapmalıyım? 
Eğer paketinizin kaybolduğunu düşünüyorsanız kargo şirketi ile iletişime geçerek kargo kodunuz ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulatın. Eğer herhangi bir problemle karşılaşırsanız info@begreige.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaya çalışalım.


6. Yurtdışına gönderim yapıyor musunuz?
Şimdilik yurtdışına gönderim yapamıyoruz. Yapabildiğimiz takdirde web sitemiz üzerinden bilgilendirileceksiniz.

İptal ve İade 

1. Aldığım ürünü kaç gün içerisinde iade edebilirim? 
Ürünün size ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde info@begreige.com mail adresimizden bize iade etmek istediğiniz ürün ile ilgili bildiriminizi iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.


2. Ürünü iade etmek istersem kargo ücreti öder miyim? 
Ürünü iade etmek istediğinizde kargo ücreti ALICI’ya aittir. 


3. Siparişi iptal ettiğimde ürün bedelinin iadesi ne kadar sürede yapılır?
Siparişi iptal ettiğinizde ya da ürünü iade ettiğinizde, ürünün bize ulaşmasından itibaren ürün bedelinin iadesi gerçekleştirilir, bankanıza bağlı olarak kredi kartınıza yansıması 7-10 iş gününü bulabilir.


4. Teslim aldığım ürün defolu ise ne yapmalıyım? 
Ürünün iade süresi geçmeden (14 gün içinde) info@begreige.com e-posta adresimizden bize ulaşarak defolu ürünü tarafımıza kargo yaptığınız takdirde ürünün bize ulaşmasından itibaren işlemler başlatılır, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ürün bedelinin iadesi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak kredi kartınıza yansıması 7-10 iş gününü bulabilir.
Dilerseniz stoklarımızda aynı üründen olması durumunda yeni sipariş oluşturabilmeniz için bilgilendirileceksiniz.

bottom of page